Агроконсалтинг

for friendly farming

 

Агроконсалтинг. Дорадчі послуги. Технічний аудит агрофірм. Проекти під ключ.  Консультування з агробізнесу

Home      Контакти     Про нас     Реалізовані проекти агроконсалтингу

 Географія наших проектів    Технічний аудит агропідприємств    Агропроекти і ферми під ключ

Навчання агрономів  Чому вигідно інвестувати в аграрний бізнес і сільське господарство

Наші конкурентні переваги  Політика конфіденційності

 

Last updated: 2021, Квітень 25

 

 

 

 

Агрономічний супровід. Консультації професійних агрономів

 

 

Photo © Dr. Oleksii Orlov

 

 

Агрономічний супровід - це комплекс послуг, що надаються професіоналами високого рівня з метою збільшення прибутковості рослинництва або виробництва інших культур. Сучасна аграрна наука не стоїть на місці, тому постійно з'являється щось нове - то, що дозволяє отримувати додатковий прибуток - це конкурентні переваги.

 

 

 

Важливо не тільки дати хорошу агрономічну консультацію, показати власникам ті моменти, де втрачаються гроші, і видати хороший експертний висновок. Але дуже важливо також взяти на себе відповідальність за результати і забезпечити поліпшення і підвищення ефективності аграрного бізнесу - це можливо зробити за допомогою постійного агрономічного супроводу бізнесу.

 

 

Іноді хороші рекомендації так і залишаються на папері і нічого не змінюється, так змінити щось на краще - це дуже складна робота, яка може займати не один рік, так як агробізнес має тривалі виробничі цикли.

 

 

 

Photo © Dr. Oleksii Orlov

 

 

Бувають випадки, коли місцевим агрономам немає часу виконувати навіть хороші рекомендації, так як у них часто є "своя думка", яка часто буває суперечливою і залежною від зовнішніх чинників.

 

 

 

Наведу один дуже показовий приклад.

 

 

Нами був зроблений аудит дуже хорошого агрохолдингу з великим земельним банком і були зроблені Рекомендації, як збільшити прибуток від цього бізнесу в два рази.

 

 

Але власники цього бізнесу вирішили заощадити, і не замовили постійний агрономічний супровід.

 

 

І в результаті через два роки роботи агрохолдингу нічого не змінилося, і збільшення прибутковості не було досягнуто - були всі ті ж самі системні помилки (наприклад, використання пестицидів з сильною післядією або літні богарні посіви різних культур під час посухи).

 

 

В результаті збиток / недоотриманий прибуток - понад півтора мільйона доларів ($ 1.500.000!).

 

 

Так як навести порядок - це дуже важка робота, і щоб вона була добре виконана, дуже важливо, щоб вона здійснювалася незалежними, добре оплачуваними і мотивованими професіоналами в тісній співпраці з власниками і мотивованим менеджментом бізнесу.

 

 

 

 

---------------------------------------

 

Агрономічний супровід - шлях до отримання видатних результатів і високого додаткового прибутку в аграрному бізнесі!

 

---------------------------------------

 

 

 

Photo © Dr. Oleksii Orlov

На фото - отримання хороших сходів озимого ріпаку в рік, дуже несприятливий для вирощування цієї культури. Такий результат був отриманий завдяки гарному агрономічному супроводу. Агрономічний супровід, дозволяє отримати гарний прибуток від рослинництва і агробізнесу, навіть в тих умовах, коли конкуренти прибутку не отримують

 

Використання послуг незалежного агрономічного супроводу, допомагає реалізувати конкурентні переваги і впровадити інновації, що дозволяє отримати більш високі врожаї і підвищити рентабельність агробізнесу:

 

Photo source Gregoire Besson

Оранка ґрунту - один з основних моментів технологій вирощування більшості сільськогосподарських культур, кормових і лікарських трав. Важливо правильно підібрати і правильно використовувати системи машин. На фото - оранка гірчиці плугом Gregoire Besson для цілей біофумігаціі

 

 

Послуги агрономічного супроводу, можуть включати і будь-які інші, заздалегідь узгоджені види робіт, а також поєднуватися з іншими важливими напрямками:

 

Для проведення агрономічного супроводу, також можуть залучатися надсучасні і найкращі технології і фахівці з України, Німеччини, Данії, США, Канади, Австралії, Нової Зеландії та інших країн.

 

 

 

 

Агрономічний супровід - шлях до отримання додаткового прибутку в аграрному бізнесі!

 

 

 

 

 

Звертайтеся до нас для агрономічного супроводу!

 

 

Звертайтеся до нас з питань агроконсалтингу і створення прибуткового аграрного бізнесу!

 

 

Гарантуємо якість послуг найвищого міжнародного рівня!

 

Контакти

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дисклеймер

© Всі права захищені. Захист авторських прав та правила сайту

© Agricultural Consulting Service - Агроконсалтинг. Технічний аудит агробізнесу. Агропроекти і ферми під ключ. Консультування з агробізнесу. Підвищення прибутковості аграрного бізнесу, отримання додаткового прибутку

www.farming.org.ua