Агроконсалтинг

   

Агроконсалтинг. Дорадчі послуги. Технічний аудит агрофірм. Проекти під ключ.  Консультування з агробізнесу

 

for friendly farming

     

 

   

Home      Контакти     Про нас     Реалізовані проекти агроконсалтингу

 Географія наших проектів    Технічний аудит агропідприємств    Агропроекти і ферми під ключ

Навчання агрономів  Чому вигідно інвестувати в аграрний бізнес і сільське господарство

Наші конкурентні переваги  Політика конфіденційності

 

 

Last updated: 2021, Лютий 8

 

Indoor фарминг. Управління проектами та консалтинг - вирощування їжі без сонячного світла

 

Індор фарминг (Indoor Farming) - це виробництво продуктів харчування без сонячного світла і грунту, в регульованих умовах. Таким чином вирощують: рослини, гриби, птицю, креветок і ракоподібних, іноді і тварин, а також і інші корисні людині організми. Іноді індор-фармінгом, вважають і виробництво різних культур у теплицях. Індор фарминг є більш стабільним виробництвом в порівнянні з полями, оскільки всі фактори життя можуть перебувати під контролем людини: повітря, світло, тепло, вода, CO2, харчування, шкідники та хвороби, технології, збір врожаю та утилізація відходів!

 

Ми створюємо нове. Це можуть бути різні за значимістю проекти - від невеликих (наприклад, невеликої міської indoor ферми) - до грандіозних мультинаціональних проектів (наприклад з будівництва суперсучасного аграрного бізнесу, що не має аналогів у Світі)!

 

Готові до використання контейнери з площею від 20 до 30 м2 легко запускаються і мають швидкий оборот коштів (фото © Philips)

 

 

Невелике фермерське виробництво - менше 1000 м2. Навіть невелике фермерське виробництво може бути рентабельним і може бути вміщено в будівлю або склад для дрібнооптового виробництва продукції. У порівнянні з іншими варіантами воно вимагає тільки середнього рівня інвестицій і відносно легко запускається (фото © Philips)

 

 

Фабрики рослин - такі кліматичні приміщення можуть бути призначені для невеликого і середнього виробництва. Вони можуть використовуватися для частини процесу культивування, наприклад, розмноження молодих рослин або дослідження впливу світла на урожай. При площі від 500 до 3000 м2 закрита культиваційна камера може бути розміщена в існуючих будівлях і приміщеннях. Зрошення і клімат-контроль є напівавтоматичними, а світлові сценарії можуть управлятися сенсорами (фото © Philips)

 

 

Великі автоматизовані фабрики рослин - великомасштабні методи виробництва, які підходять для культивування в повністю контрольованому закритому середовищі площею понад 2000 м2. Оснащення високотехнологічне і автоматизовано, стелажі для вирощування можуть обслуговуватися роботами. Такі ферми також мають повністю автоматизоване зрошення та фертигацію, клімат-контроль і логістику з виробничою лінією. Для ефективного управління всією системою використовуються сенсори і системи аналізу даних (фото © Philips)

 

 

Наприклад Ви хочете купити землю або промислова будівля і побудувати на базі її сучасну indoor ферму, яка буде виробляти якісну продукцію. Або, наприклад створити суперсучасну міську ферму ...

 

Ми зможемо зробити це і побудувати Вам прибутковий аграрний бізнес, запустити його в експлуатацію і супроводжувати цей проект до моменту його окупності.

 

Ми можемо працювати в таких напрямках indoor - фармінгу:

  • вирощування рослин

  • вирощування мікроорганізмів

  • вирощування грибів

  • птахівництво

  • розведення кроликів

  • аквакультура і аквапоніка

  • інші перспективні напрямки

 

-----------------------------

 

Вирощування продукції сільського господарства indoor дозволяє краще контролювати умови навколишнього середовища і вирощувати екологічно чисті продукти харчування, так як не потрібно застосовувати пестициди і агресивну агрохімію, щоб виростити врожай!

 

Концепція такого бізнесу не нова, але індустрія тільки починає з'являтися і активно розвиватися в тих країнах, де люди все частіше хочуть отримувати місцеві, здорові і свіжі продукти харчування.

 

Індор-сільське господарство тільки недавно почало активно розвиватися, так як в найближчі 30 років нам доведеться нагодувати ще два мільярди людей! Нам дійсно потрібно подумати про альтернативні способи вирощування продуктів харчування та забезпечення ними людей.

 

-----------------------------

 

Ми можемо допомогти в прийнятті громадськістю нових технологій і наукових досягнень, таких як indoor фарминг.

 

Побудувати аграрний бізнес не так просто, потрібно бути хорошим професіоналом в цій галузі. Потрібно провести маркетингові дослідження і проаналізувати обсяг ринків збуту, скласти бізнес-план і розрахувати інвестиції, а після, потрібно визначитися з місцем, де краще організувати бізнес і провести його аудит. Підготувати проект і почати будівництво бізнесу - підібрати кадри і підрядників, завезти обладнання і побудувати виробничі потужності, ферми та інші приміщення - відібрати і придбати біологічні ресурси, після встановити програмне забезпечення і системи віддаленого контролю - запустити бізнес і забезпечити виробництво якісної продукції в потрібному обсязі, налагодити логістику готової продукції.

 

При покупці вже існуючого бізнесу, потрібно провести аудит бізнесу і навести в порядок, оптимізувати кадрову структуру, впровадити систему віддаленого контролю, підвищити прибутковість і ефективність - без цього всього неможливі подальші кроки. Потім налагодити виробництво і зберігання сировини і продукції.

 

Це дуже важка робота, але ми готові брати цю відповідальність на себе!

 

Ферми майбутнього..., роботизовані ферми...,  нестандартні проекти..., інноваційні та масштабні проекти та консалтинг - для розвитку та впровадження в індустрію інновацій, це означає - щось змінити на краще - і це не тільки дуже складна, але й дуже важлива робота, і ми готові до цього!

 

 

Також можемо взятися за роботу, яку ніхто до нас ще не робив!

 

 

Важливо не тільки створити бізнес, який не має аналогів, але і взяти на себе відповідальність і супроводжувати його до моменту окупності!

 

 

 

Звертайтеся до нас для розробки і супроводу проектів і створення бізнесу під ключ

 

 

Гарантуємо якість послуг найвищого міжнародного рівня!

 

Контакти

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Дисклеймер

© Всі права захищені. Захист авторських прав та правила сайту

© Agricultural Consulting Service - Агроконсалтинг. Технічний аудит агробізнесу. Агропроекти і ферми під ключ. Консультування з агробізнесу. Підвищення прибутковості аграрного бізнесу, отримання додаткового прибутку

www.farming.org.ua