Agricultural Consulting

 

Агроконсалтинг. Дорадчі послуги. Технічний аудит агрофірм. Проекти під ключ.  Консультування з агробізнесу

 

for friendly farming

   

 

 
   

Home      Контакти     Про нас     Реалізовані проекти агроконсалтингу

Географія наших проектів    Технічний аудит агропідприємств    Агропроекти і ферми під ключ

Навчання агрономів  Чому вигідно інвестувати в аграрний бізнес і сільське господарство

Наші конкурентні переваги  Політика конфіденційності

 

Last updated: 2021, Січень 24

 

 

Чому дуже вигідний платний незалежний консалтинг в агробізнесі та виробництві продуктів харчування від Agricultural Consulting?

 

 

 

Консалтинг повинен дати можливість підвищити ефективність бізнесу, досягти більш високого прибутку і знизити ризики. І найкращі результати дає саме платний консалтинг від незалежних експертів. Але чому?

Покупку консалтингових послуг можна порівняти з покупкою автомобіля. Якщо вам пропонують автомобіль безкоштовно, то виникає питання - в чому тут обман? Так як нічого безкоштовного не буває. Навіть кілька годин консультації експерта вимагають великих витрат, так як для цього потрібно вчитися 20 років і витратити на це великі гроші! Якщо хто то консультує Вас безкоштовно, то це завжди закамуфльований обман.

Зазвичай хтось може консультувати Вас безкоштовно, тільки в тому випадку якщо хтось третій заплатить за цю консультацію або Ви заплатите за цю консультацію, але більш дорогим способом - наприклад, якщо Ви купите у того, хто консультує або у його партнера якісь або товари: пестициди, обладнання, техніку або насіння, і т.д.

Так як в такому випадку робота фахівця і консультація оплачується компанією-постачальником товарів. Також ці консультації завжди будуть стосуватися тільки особливостей використання того товару, який Ви купите у конкретної компанії або у її дистрибутора. Товари конкурентів, навіть якщо вони будуть краще і дешевше - не будуть згадуватися в цій консультації взагалі.

Наведу такий приклад. Часто фармацевтичні, хімічні, насіннєві компанії і постачальники техніки обманюють своїх клієнтів, використовуючи закриту систему продажів і продаючи і просуваючи саме те, що вигідно саме їм і те, що є у них на складі.

Якщо є альтернативний продукт, який дешевше або ефективніше, то це ховається. Те ж саме відноситься до хороших товарів з низькою маржею або того, що немає на складі - таке взагалі не пропонується клієнту.

Якщо клієнту можна продати товар або препарат, який буде дуже вигідний продавцю і принесе продавцю більший прибуток, але який завдасть клієнту прямої шкоди, але клієнт про це не дізнається або наслідки можна буде приховати, то це буде зроблено в більшості випадків.

Особливо продавцеві буде вигідно, якщо продаж викличе «звикання» клієнта і він знову повернеться за товаром і зробить покупку. Це відноситься практично до всіх фармацевтичних і хімічних компаній. Часто продавці агрохімії і пестицидів, як і продавці медичних препаратів, пропонують дуже вигідне для них, але дуже дороге для клієнтів, лікування тих проблем, які можна вирішити більш простими методами.

Також часто агрономи, менеджери, дистриб'ютори та фахівці, що надають безкоштовні консультації, отримують не тільки зарплату і % від проданих Вам товарів, але відкати і премії у вигляді путівок на курорти або в вигляді грошових премій, купонів на купівлю товарів, та інших пільг.

Міжнародні компанії - виробники і їх дистриб'ютори, завжди домовляються між собою перед візитом до клієнта.

Якщо раптом фахівець компанії - виробника порекомендує фермеру то, що не може зробити або поставити дистрибутор - або те, що невигідно продавати дистриб'ютору, то він знайде в особі дистрибутора свого ворога. Так як дистрибутор втратить вигоду і свої гроші (% ​​від продажу).

Якщо консультує менеджер дистрибутора, то він консультує взагалі тільки щодо того що є на складі і виключно щодо того, що йому продати більше вигідніше. Так як від продажу різних товарів він отримує різний прибуток. Завжди присутні більш дорогі для фермера товари, які продавати дистриб'ютору набагато вигідніше.

Іноді просуваються спочатку «фейкові» товари, пестициди і «жива вода», а також сільськогосподарські машини, від яких немає взагалі ніякої користі. Фермер несе не тільки прямі збитки від покупки цих товарів, а й витрачає гроші і час на їх використання і втрачає велику частку прибутку. В такому випадку наноситься прямий фінансовий збиток.

У всіх зазначених вище випадках саме Ви будете оплачувати всі ці витрати, купуючи товари та послуги - і це завжди буде те, що буде коштувати дорожче і не завжди буде потрібно саме Вам, а буде вигідно компанії - постачальника або дистриб'ютору.

І це завжди обходиться набагато дорожче консультацій від незалежного експерта, так як незалежний експерт не отримує % від продажів і зарплату у якоїсь третьої особи і він завжди допоможе вибрати з декількох альтернативних товарів і компаній-постачальників той варіант, який буде найбільш прийнятний за ціною і буде найбільш ефективним і прибутковим для Вас.

 

Незалежний експерт не залежить від компаній - постачальників, і зможе надати найактуальнішу і ефективну консультацію. Це дозволить знизити ризики, заощадити дуже великі суми і дуже багато часу! Звертайтеся в Agricultural Consulting!

 

 

 

 

Звертайтеся до нас з питань консалтингу та створення прибуткового аграрного бізнесу!

 

Гарантуємо якість послуг найвищого міжнародного рівня !

 

Контакти

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© Всі права захищені. Захист авторських прав та правила сайту

© Agricultural Consulting Service - Агроконсалтинг. Технічний аудит агробізнесу. Агропроекти і ферми під ключ. Консультування з агробізнесу. Підвищення прибутковості аграрного бізнесу, отримання додаткового прибутку

www.farming.org.ua