Агроконсалтинг

for friendly farming

 

Агроконсалтинг. Дорадчі послуги. Технічний аудит агрофірм. Проекти під ключ.  Консультування з агробізнесу

   

   

 

Home      Контакти     Про нас     Реалізовані проекти агроконсалтингу

 Географія наших проектів    Технічний аудит агропідприємств    Агропроекти і ферми під ключ

Навчання агрономів  Чому вигідно інвестувати в аграрний бізнес і сільське господарство

 
Наші конкурентні переваги  Політика конфіденційності  

 

Про нас

 

  

Photo © Dr. Oleksii Orlov

 

Ми пропонуємо нашим клієнтам проекти під ключ - весь комплекс робіт з побудови ефективного агробізнесу, сучасних енергоефективних технологій виробництва (в рослинництві, тваринництві, переробці агропродуктів, зберіганні та інших напрямках), навчання та розвитку персоналу, досягненню високих показників прибутковості.

Ми ретельно досліджували найсучасніший світовий досвід в галузі енергоефективних технологій в сільському господарстві та переробці сільськогосподарських продуктів. Адаптували ці технології до конкретних практичних умов агрофірм і ми готові зробити все, щоб ці технології приносили прибуток Вам. І найголовніше - ми беремо на себе повну відповідальність за результати.

Супроводжуємо наші проекти на всіх етапах реалізації - від планування до моменту повної окупності.

Ми проводимо технічний аудит агропідприємств та надає консультаційні послуги (агрономія, тваринництво, управління агробізнесом, фінансовий облік, повний облік земельного банку через GPS, оптимізація використання сільськогосподарських машин, юридичний аудит, впровадження системи дистанційного обліку ресурсів, відеоконтролю та недопущення розкрадань, будівництво сучасних ферм, впровадження систем віддаленого контролю техніки і точного землеробства, аналіз ґрунту) і т.д.

Допоможемо організувати аграрний бізнес і зробити вже діючий бізнес більш прибутковим.

Для інвесторів ми проводимо технічний аудит агропідприємств, можемо оцінити ефективність інвестицій і платоспроможність агропідприємства, підібрати найбільш прибуткові напрямки вкладення коштів.

Допомагаємо наводити порядок в управлінні проблемними сільськогосподарськими активами.

Допомагаємо підвищити ефективність і рентабельність виробництва за рахунок впровадження найсучасніших у світі технологій, підходів до ведення бізнесу та ідей.

Проводимо навчання Ваших спеціалістів за найсучаснішими технологіями вирощування різних сільськогосподарських культур, тваринництву, проводимо польові майстер - класи для агрономів (навчання на практиці).

Ми гарантуємо нашим клієнтам повну конфіденційність і нерозголошення створених нами ноу-хау і технологічних моментів, навіть через багато років.

 

Історії успіху - реалізовані проекти з консалтингу

 

 

Звертайтеся до нас з питань консалтингу

Гарантуємо найвищу якість послуг

 

Контакти

 

 

Photo © Dr. Oleksii Orlov

 

 

 

 

© Всі права захищені. Захист авторських прав та правила сайту

© Agricultural Consulting Service - Агроконсалтинг. Технічний аудит агробізнесу. Агропроекти і ферми під ключ. Консультування з агробізнесу. Підвищення прибутковості аграрного бізнесу, отримання додаткового прибутку

www.farming.org.ua