Агроконсалтінг

 

Агроконсалтінг. Технічний аудит агрофірм. Проекти під ключ.  Консультування з агробізнесу 

for friendly farming

 

         

 Home      Контакти     Про нас     Реалізовані проекти агроконсалтінгу     Географія наших проектів

Навчання агрономів   Технічний аудит агропідприємств    Агропроекти і ферми під ключ  

Чому вигідно інвестувати в аграрний бізнес і сільське господарство      Політика конфедіциальності

  

 

Last updated: 2019, Червень 27

 

Правильний підбір сільськогосподарської техніки

 

 

 

На фото - проведення збиральної компанії за допомогою техніки CLAAS. Важливо не тільки мати хорошу техніку для проведення всього комплексу сільськогосподарських робіт, але і дуже важливо правильно розрахувати інвестиції і підібрати ті машини, які будуть приносити максимально можливий прибуток в розрахунку на 1 га і на 1 тонну виробленої продукції. Для цього потрібно розробити хорошу технологічну систему з урахуванням місцевих умов - це не тільки економить дуже значні гроші, але і приносить високий додатковий прибуток. Наприклад, таким чином можна заощадити не один мільйон під час закупівлі техніки і заробити набагато більше згодом

 

 

Розрахунок інвестицій в техніку - інвестиції в яку техніку швидше окупляться?

 

 

Менеджмент і віддалений контроль техніки з урахуванням місцевих умов - це не тільки спрощує управління, але й економить час,  значні гроші та приносить високий додатковий прибуток.

 

 

Комплексний аналіз техніки, що використовується з урахуванням місцевих умов, агрономічних вимог і клімату - ми не тільки можемо допомогти підібрати техніку, а й можемо проаналізувати комплекс інших факторів - кліматичні умови, структура та інші показники гранту, рельєф, агрономічні вимоги, що дуже важливо для складання правильної системи застосування техніки при вирощуванні тієї чи іншої культури саме на ваших полях.

 

 

Підбір найбільш енергоефективної техніки - ми розраховуємо всю технологічну лінійку машин, що дозволяє виробляти продукцію з найменшими витратами на 1 тонну виробленої продукції.

 

 

Правильний підбір сільськогосподарської техніки - що буде краще в Ваших умовах. Здійснюємо незалежний від постачальників підбір техніки, сільськогосподарських машин - це саме те, що необхідно вам для місцевих умов, а не те що є в даний момент і те, що потрібно продати саме зараз виробникам техніки.

 

 

Пошук тих моментів, де втрачаються гроші (технологічних і управлінських) в існуючих системах обробки ґрунту і застосування техніки - тобто визначення тих місць, де втрачаються гроші і підготовка професійних рекомендацій по їх усуненню.

 

 

Підбір всього асортименту техніки, необхідної для вирощування основних сільськогосподарських культур - для агрофірм, агрохолдингів, виробників і дистриб'юторів сільськогосподарської техніки та обладнання. Також допомагаємо розробити систему просування сільськогосподарських машин і збільшити їх продажу.

 

 

Проводимо навчання менеджерів з продажу сільськогосподарської техніки  сучасним технологіям вирощування всіх сільськогосподарських культур, спілкуванню з агрономами і методам збільшення продажів - це дозволяє збільшувати продажі, завдяки набутим знанням.

 

 

 

 

Можете почитати ще статті по техніці, точному землеробству і віддаленого управління технікою:

 

Современная система управления аграрным бизнесом FarmSight. Алексей Орлов

Про основные преимущества использования самоходного опрыскивателя Hardi. Алексей Орлов

Создание и внедрение CTF систем точного земледелия

Сеялки с дисковой бороной обзор современных сеялок представленных на мировом рынке

 

 

 

 

Звертайтеся до нас для розробки сучасних систем застосування техніки і для правильного підбору техніки для вирощування всього спектра сільськогосподарських культур!

 

Гарантуємо якість послуг найвищого міжнародного рівня!

 

 

Контакти

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

©Все права защищены. Защита авторских прав и правила сайта

©Agricultural Consulting Service - Агроконсалтинг. Технический аудит агробизнеса. Агропроекты и фермы под ключ.  Консультирование по агробизнесу. Повышение прибыльности аграрного бизнеса, получение дополнительной прибыли

www.farming.org.ua