Агроконсалтинг

for friendly farming

 

Агроконсалтинг. Дорадчі послуги. Технічний аудит агрофірм. Проекти під ключ.  Консультування з агробізнесу

Home      Контакти     Про нас     Реалізовані проекти агроконсалтингу

 Географія наших проектів    Технічний аудит агропідприємств    Агропроекти і ферми під ключ

Навчання агрономів  Чому вигідно інвестувати в аграрний бізнес і сільське господарство

Наші конкурентні переваги  Політика конфіденційності

 

Last updated: 2021, Березень 25

 

 

Бізнес планування агробізнесу та проектів в сільському господарстві. Супровід агро проектів

 

Для отримання високого прибутку, дуже важливо не допустити помилок з самого початку, з моменту старту бізнесу. Так як такі помилки буде неможливо вже виправити у подальшому. Тому правильне бізнес - планування дуже важливе для будь-якого бізнесу (фото © Dr. Oleksii Orlov). Звертайтесь в Agricultural Consulting!

 

Найважливіший час для створення будь-якого бізнесу - це ще до того моменту, як ви "викопали першу яму під фундамент" ... Всі основні помилки робляться до цього моменту! Якщо щось неправильно спланував, виправити буде дуже складно, а найчастіше вже неможливо! Тут одна помилка і 30-40 років мучитимешся! Тому потрібні правильні розрахунки і хороший Бізнес-План! Звертайтесь в Agricultural Consulting!

 

Перша ознака поганого господаря - це коли, проходить 2-3 роки, і йому не вдається досягти потрібного прибутку. І у господаря виникає питання: - Що я роблю не так? Щоб отримати відповідь на це питання, слід заглянути в Бізнес-План, там повинно все бути написано. А якщо Бізнес-Плану немає? Тому перший і найважливіше питання перед створенням будь-якого бізнесу - це правильний прорахунок і хороший Бізнес-План! Звертайтесь в Agricultural Consulting!

 

Надаємо послуги бізнес планування, написання та рецензування бізнес планів з різних аспектів агробізнесу, аквакультури, сільського господарства, створення різних типів аграрного бізнесу і виробництва продуктів харчування. Проектного менеджменту та упроводу бізнесу рослинництва, тваринництва, галузі зберігання та переробки продуктів сільського господарства - рослинного і тваринного походження. Виконуємо дані типи робіт на найвищому міжнародному рівні.

 

Правильне бізнес-планування дозволяє заощадити величезні гроші, завдяки запобіганню прорахунків і помилок. Часто помилки, допущені на етапі планування, потім виправити вже неможливо. Бізнес без хорошого професійного плану - може не тільки не принести прибуток, а й бути збитковим. Професійне бізнес-планування - запорука успіху та сталого розвитку! Звертайтесь в Agricultural Consulting!

 

Також здійснюємо бізнес-планування та економічні розрахунки в окремих областях: рослинництво, тваринництво, переробка, промисловість та інші.

 

А також бізнес-планування та економічні розрахунки в наступних галузях (і не тільки):

  • промисловість

  • агробізнес

  • рослинництво

  • тваринництво

  • птахівництво

  • торгівля товарами для агробізнесу

  • зелена енергетика (біогаз, електростанції і сушарки для елеваторів на біомасі, сонячні електростанції, вітрова енергетика)

  • аквакультура

  • та інші

 

 

Проводимо аналіз економічних показників підприємства, порівняння з передовими підприємствами галузі з метою підвищення ефективності діяльності підприємства, зниження витрат і отримання додаткового прибутку.

 

Розраховуємо графік руху грошових коштів на різні періоди часу до 20 років - це допомагає планувати повернення інвестицій і визначати вплив тих чи інших фінансових операцій на підсумкову прибуток підприємства.

 

 

Також дивіться: Реалізовані проекти агроконсалтинг

 

 

Звертайтеся до нас для бізнес планування агробізнесу та проектів в сільському господарстві, а також для супроводу агро проектів і створення прибуткового бізнесу!

 

Гарантуємо якість послуг найвищого міжнародного рівня!

 

Контакты

 

 

 

 

 

 

©Все права защищены. Защита авторских прав и правила сайта

©Agricultural Consulting Service - Агроконсалтинг. Технический аудит агробизнеса. Агропроекты и фермы под ключ.  Консультирование по агробизнесу. Повышение прибыльности аграрного бизнеса, получение дополнительной прибыли

www.farming.org.ua