Агроконсалтинг. Дорадчі послуги. Технічний аудит агрофірм. Проекти під ключ.  Консультування з агробізнесу

 

Агроконсалтинг

 

                   for friendly farming

     

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Home      Контакти     Про нас     Реалізовані проекти агроконсалтингу

 Географія наших проектів    Технічний аудит агропідприємств    Агропроекти і ферми під ключ

Навчання агрономів  Чому вигідно інвестувати в аграрний бізнес і сільське господарство

Політика конфіденційності

 

Last updated: 2019, Червень 28

  

Агроконсалтинг

 

 

Агроконсалтинг, консультування в сільському господарстві - це професійні консультації в сферах сільського господарства та агробізнесу, вирощування сільськогосподарських культур, тваринництва, аквакультури, сільськогосподарської логістики (автомобільним, морським і залізничним транспортом), зберігання та переробки зерна і продуктів сільського господарства, а також переробної промисловості, пов'язаної з сільським господарством, професійні, експертні рекомендації та діяльність з консультування власників, керівників фермерських господарств, агропідприємств або агрохолдингів з широкого кола питань у сфері бізнес планування, оптимізації діяльності, фінансової, комерційної, юридичної, технологічної, технічної та експертної діяльності. Мета Агроконсалтингу- допомогти менеджменту і власникам агробізнесу в системі управління, менеджменті в досягненні поставлених цілей. А також, основна мета агроконсалтингу - створення сучасного, конкурентоспроможного на міжнародному ринку бізнесу і отримання додаткового прибутку і зниження витрат в рослинництві і в будь-якому іншому вигляді аграрної діяльності. Крім того агроконсалтинг допомагає розробити систему управління агробізнесом, яка допомагає зняти управлінську навантаження на власників і менеджмент агрохолдингів.

Іншими словами: агроконсалтинг це консультування, дорадчі послуги в сфері сільського господарства з широкого кола питань у сфері управлінської, фінансової, юридичної, технологічної, технічної, який чиниться зовнішніми консультантами для вирішення тієї чи іншої проблеми або для побудови нового або підвищення ефективності вже існуючого бізнесу.

Основне завдання агроконсалтинга полягає в аналізі, обґрунтуванні перспектив розвитку і використання найсучасніших науково-технічних і організаційно-економічних рішень з урахуванням предметної області агробізнесу та вимог клієнта.

Також, консалтингові послуги в сфері сільського господарства можуть полягати в постійному технологічному супроводі підприємств, впровадження сучасних наукових розробок і нової техніки безпосередньо в аграрне виробництво, а також в безпосередньому (довірчому) управлінні підприємством або агрохолдингом в в цілому і в тому числі професійними менеджерами, наданні допомоги в організаційній діяльності, формуванні іміджу компанії, допомоги в найбільш вигідному інвестуванні коштів і розвитку агробізнесу.

 

Агроконсалтингові компанії - це компанії, що спеціалізуються на наданні послуг агроконсалтингу. Часто спеціалізуються за окремими напрямами діяльності (наприклад - рослинництво, тваринництво, аквакультура та RAS, CTF, Strip-Till, IT і GPS - моніторинг техніки, фінансовий, земельний, кадровий, організаційний, стратегічний, технологічний консалтинг).

Консалтингові компанії в сфері сільського господарства та агробізнесу надають послуги з прогнозування та дослідження різних аграрних ринків (ноу-хау, ліцензій, товарів) і послуги з розроблення бізнес планів, моделей бізнесу, маркетингових програм, готують експертні висновки з найрізноманітніших питань, оцінюють бізнес з точки зору економічної географії і аналізують торгово-політичні умови та їх вплив на бізнес, допомагають розширювати бізнес і розвивати бізнес за кордоном, в інших країнах.

 

Міжнародний агроконсалтинг - це надання широкого спектру консалтингових послуг в області міжнародного аграрного бізнес консалтингу компаніям і приватним особам, які ведуть свою діяльність за кордоном або бажаючим організувати бізнес за кордоном. Такий консалтинг включає в себе партнерські і довірчі бізнес відносини, які допомагають визначити і розкрити справжній потенціал бізнесу, а також виявити і реалізувати нові, раніше не використані можливості в нових країнах.

Міжнародний агроконсалтинг зазвичай працює в таких напрямках:

 • Сприяння приватним особам і компаніям в створенні бізнесу за кордоном / в різних країнах

 • Сприяння державі і державним структурам, консультування держави і державних структур

 • Сприяння компаніям і приватним особам в придбанні бізнесу за кордоном / в різних країнах (це можуть бути різні типи бізнесу: земельні активи, ферми, агрохолдинги, великі підприємства, рекреаційні комплекси, кораблі, аквафермах з виробництва риби і т. д) і інвестування в конкурентоспроможність і розвиток такого бізнесу

 • Організаційний та юридичний супровід діяльності компаній за кордоном / в різних країнах

 • Сприяння приватним особами і іноземним компаніям в реалізації інвестиційних проектів на території різних країн (включаючи експертизу проекту і підбір партнерів)

 • Сприяння іноземним компаніям у веденні бізнесу в різних країнах

 • Оцінка надійності потенційних зарубіжних партнерів

 • Довірче управління закордонним бізнесом

 

Аквакультура та RAS-найсучасніший напрям розвитку та інвестування в крупні проекти

 

 

Міжнародний агроконсалтинг дуже важливий, так як будь-який сучасний бізнес (в тому числі і аграрний), в сьогоднішньому світі постійно вимагає глобальної інтеграції.

На певному етапі розвитку власники бізнесу, стикаються з питанням про розширення, інвестуванні в нові напрямки діяльності та необхідності виходу для капіталів і бізнесу на міжнародні ринки. Або ж вони обмежують інвестування капіталів рамками власної держави і несуть в такому випадку так звані географічні ризики.

Досвід успішних підприємств в різних сферах бізнесу (в тому числі аграрній) показує, що без застосування глобальної інтеграції отримувати високий прибуток і забезпечувати надійність інвестицій, а також розвивати успішний бізнес не виходить.

Міжнародний консалтинг найбільш затребуваний приватними особами та компаніями, орієнтованими на ефективне і надійне розміщення капіталів і управління діяльністю в умовах сучасної глобалізації. Міжнародний консалтинг допомагає створювати бізнес закордоном, правильно інвестувати в покупку бізнесу в різних країнах або здійснити вихід на міжнародний ринок.

 

Коли потрібен консалтинг в агробізнесі?

 • У власників агарної компанії є бажання оптимізувати бізнес, знизити витрати або отримати більше прибутку

 • Власники агарної компанії хочуть так оптимізувати діяльність бізнесу, щоб отримати більше вільного часу для себе або знизити витрати часу на управління бізнесом

 • Оптимізація земельного банку

 • Створення ефективних агрохолдингів

 • Управління агрохолдингами та оптимізація їх діяльності з метою збільшення прибутку

 • Підвищення ринкової вартості агробізнесу

 • Оцінка нових підприємств і агрофірм перед покупкою

 • Будівництво нових ферм і виробничих потужностей

 • Власники аграрної компанії хочуть створити агробізнес на найвищому міжнародному рівні

 • Аграрна компанія потребує свіжих ідей. Навіть якщо у вас суперсучасний агробізнес - свіжі ідеї та порівняння з конкурентами та лідерами, а також і погляд "ззовні" буде дуже корисним

 • Аграрна компанія потребує досвіді та знаннях

 • Незалежна перевірка нового бізнесу при його покупці або при розширенні земельного банку

 • У керівництві аграрної компанії немає згоди з важливого питання, і потрібно думку ззовні, щоб отримати об'єктивну праду

 • Оптимізація технологій в рослинництві

 • Перевірка правильності виконання технологічних операцій

 • Бажання знайти оптимальне технологічне рішення в конкретних місцевих географічних, кліматичних, грунтово-кліматичних умовах

 • Агарної компанії потрібна допомога для якісного створення та реалізації будь-якого проекту

 • Ревізії, моніторинг засобів виробництва, полів, складських залишків і техніки та незалежні перевірки

 • Через недоліки внутрішньо корпоративних комунікацій агарної компанії потрібен незалежний фахівець, здатний стати сполучною ланкою між рівнями і підрозділами

 • Коли потрібно навести порядок в земельних питаннях - оптимізувати земельний банк

 • Коли потрібно з найбільшою вигодою інвестувати кошти або написати бізнес-план або спланувати стратегічний розвиток

 • І в багатьох інших випадках

 

 

Звертайтеся до нас з питань консалтингу та створення прибуткового аграрного бізнесу!

 

Гарантуємо якість послуг найвищого міжнародного рівня !

 

Контакти

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

© Всі права захищені. Захист авторських прав та правила сайту

© Agricultural Consulting Service - Агроконсалтинг. Технічний аудит агробізнесу. Агропроекти і ферми під ключ. Консультування з агробізнесу. Підвищення прибутковості аграрного бізнесу, отримання додаткового прибутку

www.farming.org.ua