Агроконсалтінг

Агроконсалтінг. Технічний аудит агрофірм. Проекти під ключ.  Консультування з агробізнесу

 

         for friendly farming
 Home      Контакти     Про нас     Реалізовані проекти агроконсалтінгу     Географія наших проектів
Навчання агрономів   Технічний аудит агропідприємств    Агропроекти і ферми під ключ  Політика конфедіциальності

 

 

Захист авторських прав та правила сайту farming.org.ua

Всі права на фотографії, текст і будь-які матеріали, розміщені на сайті www.farming.org.ua охороняються відповідно до чинного законодавства.

 

Дозволяється без отримання письмового дозволу Адміністрації сайту реопублікування і цитування матеріалів сайту www.farming.org.ua, при дотриманні наступних умов:

 

Обсяг не більше 250 знаків для одного інформаційного матеріалу

Обов'язкове зазначення авторства і джерела.

 

 

 

Для інтернет-ресурсів:

Обсяг не більше 250 знаків для одного інформаційного матеріалу;

Зазначення авторства і джерела, а також відкрите для пошукових систем гіперпосилання (що індексується) на безпосередню адресу на сайті, яке повинне бути розміщено або в підзаголовку, або в першому абзаці матеріалу. При цьому розмір шрифту гіперпосилання не повинен бути менше, ніж основний розмір шрифту матеріалу.

 

Забороняється будь-яке використання фотографій, розміщених на Сайті www.farming.org.ua, без дозволу Адміністрації сайту.

 

 

Будь-яке повне використання фотографій, тексту, і інших матеріалів сайту www.farming.org.ua на інших сайтах дозволяється тільки на договірній основі, з дозволу Адміністрації сайту www.farming.org.ua і вказівки авторства і індексується гіперпосилання на сайт www.farming.org.ua

 

 

 

Контакти

 

 

 

 

 

 

 

© Agricultural Consulting Service - Агроконсалтинг. Технічний аудит агробізнесу. Агропроекти і ферми під ключ. Консультування з агробізнесу. Підвищення прибутковості аграрного бізнесу, отримання додаткового прибутку

www.farming.org.ua