Агроконсалтінг

  Агроконсалтінг. Технічний аудит агрофірм. Проекти під ключ.  Консультування з агробізнесу  

for friendly farming

 

 
       

 Home      Контакти     Про нас     Реалізовані проекти агроконсалтінгу     Географія наших проектів

 

Навчання агрономів   Технічний аудит агропідприємств    Агропроекти і ферми під ключ  Політика конфедіциальності

 

 

Last updated: 2018, December 10

Технічний аудит агропідприємств

(фото © Dr. Oleksii Orlov)

 

  • Технічний аудит підприємств дозволяє повністю зрозуміти ситуацію в якій знаходиться агропідприємство. Проведення технічного аудиту дозволяє визначити існуючі недоліки і моменти, де втрачаються гроші. Оптимізувати діяльність і значно скоротити витрати.

  • Навіть якщо агропідприємство прибуткове, то технічний аудит допоможе зрозуміти, як можна збільшити прибуток від даного бізнесу.

  • Доцільно проводити повний технологічний аудит підприємств перед їх покупкою, або інвестуванням коштів у підприємство. А також бажано проводити аудит періодично раз на кілька років, завжди з'являється щось нове - для того щоб можна було збільшити прибуток від підприємства.

  • Зазвичай кошти вкладені в аудит, окупаються в багато разів вже в перші місяці після аудиту, у разі, якщо власник бізнесу слідує рекомендаціям, отриманим в результаті аудиту або дозволяє нам контролювати цей процес

 

 

Звертайтеся до нас з питань аудиту

Гарантуємо найвищу якість послуг

Контакти 

 

 

 

 

 

 

© Всі права захищені. Захист авторських прав та правила сайту

© Agricultural Consulting Service - Агроконсалтинг. Технічний аудит агробізнесу. Агропроекти і ферми під ключ. Консультування з агробізнесу. Підвищення прибутковості аграрного бізнесу, отримання додаткового прибутку

www.farming.org.ua